Marina-Carayou 2
| Wi-Fi | Simbassäng Saltvattenspool | Privat strand Strand |
| Aktiviteter Tennisbana Golfbana Ridning Vindsurfing Dykning Snorkling Fiske Kanotpaddling Vandring Bordtennis | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Mat/Dryck Bar/lounge |
| Mötesfaciliteter Mötes-/bankettfaciliteter | Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering |
Lägenheten Marina-Carayou 2 Les Trois-Ilets med 1 sovrum, som ligger mindre än 10 minuters gångavstånd från Casino des Trois-Ilets, erbjuder bubbelpool och bastu för 4 gäster. 4 km från den 35 m² stora lägenheten hittar du Le Musée de la Mer.
Den här lägenheten ligger i strandområdet, inte långt från Galerie de Sophen. Cirka 15 minuters bilresa från boendet hittar du Anse-à-l'Ane.
Lägenheten Marina-Carayou 2 erbjuder utsikt över havet, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. I den här lägenheten finns en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.
Lägenheten Marina-Carayou 2 har ett komplett kök. Det tar 30 minuter med bil till Fort-de-Frankrike flygplats. Det här boendet erbjuder också vindsurfning, kanotpaddling och vandring, tillsammans med tennisbana för aktiva gäster. Lägenheten erbjuder gästerna en terrass.
- Flygplatser
- Fort-de-Frankrike24 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
- Säkerhet
- Privat strand
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Saltvattenspool
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Bastu
- Jacuzzi
- Vindsurfing
- Dykning
- Snorkling
- Kanotpaddling
- Vandring
- Ridning
- Tennisbana
- Golfbana
- Bordtennis
- Fiske
- Pool med utsikt
- Grunda delen
Service
- Tvätt
- Kemtvätt
- Utflykts-/biljettservice
- Mötes-/bankettfaciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Ljudisolerade rum
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur lång är det till stadens centrum från lägenheten Marina-Carayou 2?
Det tar 30 minuters promenad från lägenheten Marina-Carayou 2 till stadens centrum. - ❓
Hur mycket kostar det att boka den strandnära lägenheten Marina-Carayou 2?
Priset för att boka den strandnära lägenheten Marina-Carayou 2 är 109$. - ❓
Erbjuder lägenheten Marina-Carayou 2 parkering?
På lägenheten Marina-Carayou 2 finns gratis privat parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Vad är den strandnära lägenheten Marina-Carayou 2s storlek?
Den strandnära lägenheten Marina-Carayou 2s yta är 35 kvadratmeter.